OCR od Kuchni odc. 18 Jacek Kozicki

Miasto zasypia, budzą się biegacze: jak minął Bieg Nocny - 2017

Nocny bieg zgromadził najbardziej oddanych sportowców z różnych części Rosji, a na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć znanych ludzi, którzy chcieli biegać: aktor Andrey Bocharov , wielokrotny mistrz świata, Europy i Rosji w biathlonie Alexey Kobelev , piosenkarz Vlad Topalov , prezenter telewizyjny Maria Komandnaya i piosenkarz Maria Kudryavtseva .

W wyścigu wzięło udział 6000 osób.

Zwycięzcą Biegu Nocnego został Igor Maksimov , pokonując 10 km w zaledwie 29 minut i 27 sekund. Drugie miejsce zajął Iskander Yadgarov z wynikiem 29,39. Trzecie miejsce zajął Dmitrij Safronow - 29,40.

Dystans 10 km biegł wzdłuż wałów stolicy z Łużnik do Katedry Chrystusa Zbawiciela.

Julia Konyakina drugi rok z rzędu była najszybsza wśród dziewcząt Biegu Nocnego - przebiegnięcie na 10 km zajęło jej 35 minut i 1 sekundę. Dla Julii to wyjątkowy start - dokładnie rok temu nie tylko zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce, ale przed setkami fanów przyjęła propozycję małżeństwa. Drugi przyjechał na metę Olga Tarantinova z wynikiem 35 minut 40 sekund. Trzecie miejsce zajęła Anna Khryascheva , jej czas - 35,51.

Świeżość miasta nocą, przelatujące kilometry i tysiące świecących ludzi - ten wyścig nie pozostawił nikogo obojętnym i po raz piąty potwierdził status najbardziej romantycznego i oczekiwanego początku sezonu.

Dowiedz się więcej i nie przegap przyszłorocznego wyścigu.

KRÓLIKI – Jak uspokoić królika?

Poprzedni post Dziewczyny w centrum uwagi: jak stworzyliśmy nasz dzień w adidas BASEMOSCOW
Następny post Mistrz od dzieciństwa: jak zaszczepić dziecku miłość do sportu?