Stolica została namalowana: fajerwerki na mecie, kostium Evy i setki lajków na Instagramie

2 czerwca Moskwa była gospodarzem najjaśniejszego początku tego lata - Colourful Race . Około 5 tysięcy ludzi przebiegło 5 km przez cztery wielokolorowe strefy, ładując ludzi dobrym nastrojem i dekorując wszystko wokół chmurami kolorowej farby.

W Colourful Race czas osobisty biegaczy nie jest mierzony, a czas ukończenia jest rejestrowany tylko dla trzech najszybszych mężczyzn i kobiet. Pierwszy wśród mężczyzn zakończył Dmitrij Safronow z wynikiem 15 minut. 00 sec. Drugie miejsce zajął Wiaczesław Sokołow . Jego czas to 15 minut. 19 sec. Trzeci to Andrey Baryshnikov . Przebiegł 5 km w 15 minut. 21 s.

Wśród kobiet najlepszy wynik osiągnęła Julia Konyakina pokonując dystans w 17 minut. 41 sec. Drugie miejsce zajęła Ekaterina Slobodkina. Jej czas to 18 minut. 14 sek. Trzecie miejsce zajęła Svetlana Grebneva . z wynikiem 19 minut. 03 sek.

Tradycyjnie wielu uczestników wyszło na start w kostiumach - wyobraźnia niektórych z nich zadziwiała widzów i organizatorów oryginalnością. Kostium Evy z zabawkowym boa na ramieniu został uznany za najlepszy w tym roku.

Najlepszy kostium na Colourful Run 2019

Święto zakończyło się kolorowymi fajerwerkami. Po ceremonii wręczenia nagród laureatom i zdobywcom nagród tysiące osób jednocześnie rzucało przygotowaną wcześniej farbą, a ze sceny uderzyła ich wielobarwna kolorowa fala. Ten spektakularny moment zebrał setki polubień na Instagramie.

Następny start Running Community - Night Run - odbędzie się 13 lipca po zachodzie słońca. Uczestnicy przebiegną 10 km wzdłuż artystycznie oświetlonych nabrzeży nocnej stolicy i po raz pierwszy wbiegną na Łużniki Grand Sports Arena.

Rejestracja na Bieg Nocny potrwa do 26 czerwca na stronie internetowej.

Poprzedni post Ruch w górę: 3 sekundy, które wstrząsnęły światem