Kropeczkowy taguś TUTORIAL

Kolorowa rasa: dystans kontrastów

Trasa Kolorowego Wyścigu 2017 przebiegała wokół kompleksu olimpijskiego Łużniki wzdłuż Novoluzhnetsky Proyezd i Luzhnetskaya wał przeciwpowodziowy.

Uczestnicy pokonali 5 km przez cztery kolorowe strefy.

To zabawny wyścig, w którym radosne emocje są ważniejsze niż czas na mecie. Dlatego nie mierzono wyników uczestników. A finisz pierwszych trzech mężczyzn i pierwszych trzech kobiet był rejestrowany ręcznie przez sędziów - wyjaśnili organizatorzy wyścigu.

Stanislav Mokin został zwycięzcą Colourful Race z wynikiem 14.35. Drugim był Pavel Adyshkin -15,19. Trzecie miejsce zajął Sergey Konyakin - 15.22.

Jako pierwsza z dziewcząt na metę przybyła Julia Konyakina z wynikiem 16.46. Druga była Alexandra Pavlyutenkova - 17.24. Trzecie miejsce zajęła Olga Tarantinova - 17.35.

Już niedługo biegacze będą mogli znaleźć swoje zdjęcia w oficjalnej galerii. Aby łatwo znaleźć ramki z Twoim udziałem, musisz wprowadzić numer, z którym podałeś początek.

Samo wydarzenie stało się częścią serii wyścigów organizowanych przez organizatorów Promsvyazbank Maratonu Moskiewskiego.

Najbliższe wyścigi, w których możesz wziąć udział:

Bieg nocny - 15 lipca
Więcej informacji

Półmaraton Łużniki - 13 sierpnia

Promsvyazbank Moscow Marathon - 22 września

Kalkulator Pooley's CRP-5W GIGANT!!! Co To Jest, Do Czego, Jak To Działa, Ile Kosztuje 0-ATPL #13

Poprzedni post Kryte triathlonowe wyścigi: drużyna mistrzowska zdobywa pierwsze miejsce
Następny post Evgeny Isakov: surfing w Rosji ma wspaniałą przyszłość