SzpaRAP - Harley Quinn vs Daenerys Targaryen - [ Szparagi ]

Stawka Cohna: jak nie przegrać dla siebie?

Każdego października cała społeczność triathlonowa zamiera w oczekiwaniu na start IRONMAN. Stawką jest nie tylko wszystko, ale Kona. Za plecami uczestnicy mają niekończące się szkolenia, przygotowania, dobór sprzętu, planowanie posiłków na torze. Przyjeżdżają tu setki triathlonistów z całego świata, spodziewając się, że odmienią swoje życie, wzmocnią siłę woli, ruszą na start i pokonają siebie jako pierwsi.

Pomoc w mistrzostwach
IRONMAN World Championship to coroczne triathlonowe mistrzostwa odbywające się w Kailua-Kona na Hawajach w USA.

Kona to kultowy wyścig, w którym ten triathlon narodził się nie tylko jako sport, ale jako sposób na życie.

Noc przed startem to jeden z najtrudniejszych emocjonalnie momentów. Czasami nawet najsilniejszy sportowiec traci nie na sile i fizycznych wskaźnikach, ale na głowie. Dlatego tak ważne jest, aby przygotować się i uwolnić od niepotrzebnych myśli przed wyścigiem.

Pierwszy etap wyścigu to pływanie w wodach otwartych. Etap pływacki ma 3,86 km długości. Wszyscy uczestnicy startują z brzegu.

„ Moim celem jest wyjście poza to, co jest możliwe. Niestety nie udało mi się zawrócić, na znaku 20 km wyczerpałem zapas sił, więc do mety dotarłem już sam. Tak, zawodów nie wygrałem, raczej przegrałem. Ale przede wszystkim przegrał dla siebie ”- powiedział sportowiec Sebastian Kinley o swoim udziale w wyścigu.

Łącznie uczestnicy muszą pokonać łącznie 226 km, podzielone na etapy:
● etap pływacki - 3,86 km (2,4 mili)
● wyścig rowerowy - 180,2 km (112 mil)
● etap biegowy - 42,2 km (26,2 mil)

„To był ciężki wyścig ze względu na upał, najtrudniejszy wyścig, w jakim kiedykolwiek brałem udział - w pewnym momencie nawet myślałem, że mam gorączkę. Kilkakrotnie wydawało mi się, że w ogóle nie można dotrzeć do finału ”- przyznała Daniela Roof w jednym z wywiadów po finiszu.

Obecny rekord toru w mistrzostwach mężczyzn został ustanowiony w 2011 roku przez Aleksadera Craiga (Australia) o godzinie 8:03:56. W mistrzostwach kobiet rekord został ustanowiony w 2016 roku przez Daniela Reef (Szwajcaria) o godzinie 8:46:46.

IRONMAN to wyścig, w którym zdajesz test sam ze sobą i swoimi myślami. Aby dotrzeć do mety i pokonać siebie, musisz uwierzyć w siebie.

Nightcore - Harley Quinn vs Daenerys Targaryen [SzpaRAP][Switching Vocals][Tekst]

Poprzedni post Perfect cardio: 5 powodów, dla których warto zacząć jeździć na rowerze
Następny post Bitwa liczb. Dlaczego bycie silnym jest lepsze niż bycie szczupłym?