5 domowych ćwiczeń, dzięki którym wypracujesz sześciopak Bruce’a Lee

Ormianin Bruce Lee. Ile razy mistrz świata w treningu zrobił pompki?

Sportowiec Aharon Virabyan wpisał już swoje nazwisko do Księgi Rekordów Guinnessa i nie poprzestaje na swoich osiągnięciach. Najpierw zrobił 107 pompek na nierównych drążkach, a następnie powtórzył unikalne pompki Bruce'a Lee na dwóch palcach jednej ręki. Teraz reprezentant Armenii zwyciężył w mistrzostwach świata w street workout w Pskowie.

Najtrudniejsze pompki: tylko nieliczne udają się na świecie

Nowe rekordy świata od trenerów z Rosji. Myślałeś, że potrafisz robić pompki?

Mistrzostwa odbyły się na specjalnie wyposażonym terenie do ćwiczeń, gdzie w 2018 roku odbyły się zawody Workout games , realizowane przez Rosyjską Federację Workout. Psków jest gospodarzem zakrojonych na szeroką skalę imprez sportowych w ramach federalnego projektu Sport - norma życia, który jest objęty ogólnopolskim projektem Demografia.

W zawodach wzięli udział sportowcy z 18 krajów, m.in. z Brazylii, Chile, Maroka i Norwegii. Aaron startował w kategorii treningu siłowego, wykazując doskonałe wyniki:

- podciąganie z dodatkowym ciężarem 24 kg - 18 powtórzeń,

- pompki na nierównych drążkach o wadze 32 kg - 38 powtórzeń,

Przysiady 90 kg - 86 powtórzeń.

Dmitry Lipanov zajął drugie miejsce na podium, trzecie zajął lekkoatleta z Polski.

Lepsze niż Bruce Lee. Rosyjski sportowiec pobił legendarny rekord pod murami Kremla

Robił pompki dwoma palcami 55 razy w ciągu minuty i teraz trafi do Księgi Rekordów Guinnessa.

Jak Aaronowi udaje się pokonać rywali i pobić rekordy?

Oczywiście to kwestia długich i wytrwałych przygotowań, ale nie bez genetyki. Zaczął trenować pod wpływem opowieści o swoim dziadku - mistrzu świata w podnoszeniu ciężarów.

Ale sam sportowiec uważa, że ​​ważne jest kultywowanie ducha wojownika. Jego rekordy nie służą zarobkom ani sławie. Celem Aarona jest zwrócenie na siebie uwagi, aby promować zdrowy styl życia wśród dzisiejszej młodzieży.

PORADNIK PLANCHE - Jak Zrobić? (TUTORIAL)

Poprzedni post Wąski lub szeroki chwyt: jak podciągnąć drążek poziomy?
Następny post Oczekiwanie a rzeczywistość. Dlaczego nie kupić produktów online?